אודות עו"ד ליעוז בלסיאנו
עורך דין ליעוז בלסיאנו
עורך דין ליעוז בלסיאנו

ליעוז בלסיאנו משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק איכותי ודינמי השם דגש על טובת הלקוח, לאורך כל נקודות ההשקה המשפטיות
והעסקיות, בדרך המשותפת לתוצאה הרצויה. שירותי הייעוץ והליווי המשפטי, שמעניק צוות המומחים של המשרד, נפרש על פני ספקטרום רחב של תחומי התמחות משפטית, החל מדיני מקרקעין, עיזבונות, קניין, תכנון ובניה וכלה בנזיקין ובדיני מיסוי.

צוות המשפטנים של משרד ליעוז בלסיאנו, בו כל אחד אמון על מחלקתו המקצועית, מספק שירות ממוקד ופרסונלי לאורך כל התהליך המקיף של הטיפול בתיק הלקוח, על מרב האספקטים הדורשים את המענה השלם עד לשביעות רצון מלאה, ללא יוצאים מן הכלל. כידוע, התנהלות משפטית הינה תהליך ענף וסבוך הדורש בקיאות מוחלטת בנבכי המידע השונים בתחומי הדין, כל אחד לגופו, אשר מבטיחה התמודדות נכונה וברת הישגים אם מבוצעת על ידי בעל המקצוע בר הידע. צוות המשפטנים של ליעוז בלסיאנו משרד עורכי דין מגיע מצויד עם שק הכלים והנסיון המקצועי העשיר, הן תאורטית והן מעשית, על מנת ללוות את הלקוח ללא עכבות מיותרות ואל עבר אחוזי הצלחה גבוהים בסגירת התיק.
אנו מאמינים כי השילוב בין מקצוענות, ניסיון, ידע ומיומנות שנרכשה על גבי בקיאות בעולם המשפט על גווניו – הוא השילוב שמאפשר לצוות המשרד להילחם כאריות עבור קהל לקוחותינו, במרדף התמידי אחר השגת צדקתו.
עו"ד ליעוז בלסיאנו, מנכ"ל ובעלי המשרד, יוצא משרד עו"ד שוב ושות', סיים את לימודי המשפטים (LLB) כמצטיין הפקולטה ומכהן כחבר בוועדות המקצועיות לענייני תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין וקניין מקרקעין של לשכת עו"ד במחוז תל אביב. בין כתביו ניתן למצוא מאמרים רבים דוגמת "דוקטרינת ההזדמנות העסקית", אשר פורסם בכתב העת המשפטי DEBATE (כרך א/3) וכן מאמר "הסדר הרישום הכפול – אליה וקוץ בה", אשר פורסם בכתב העת המשפטי "תאגידים" (כרך י/4). עו"ד ליעוז בלסיאנו הינו בוגר ההשתלמויות המקצועיות של לשכת עורכי הדין בתחומי מס שבח, מס הכנסה, ליטיגציה וניהול סכסוכים, פשיטת רגל, השתלמות עומק בעסקאות מקרקעין.